myTex folosește cookie-uri proprii şi ale terţilor. Continuarea navigării implică acceptarea lor. Află mai multe.

X
 
 
 

CONCURS. myTEX.ro te trimite la film!

Vezi câștigătorii săptămânii 23.05 – 29.05

  • Apreciez !Nu-mi place !0

Vezi câștigătorii săptămânii 23.05 – 29.05

Poze
Video
  • Poze
  • Video
 
 
 
Lucrez...
 

Lucrez...

 
 
 
 
 
Locația :
Data start : Mie, 25 Mai 2016, 03:00
Data end : Lun, 30 Mai 2016, 03:00

Câștigătorii concursului săptămânii 23.05 – 29.05.2016 sunt Tihon-Iacob Laura, Coman Mirella, Raluca și Marcu Daniel. Felicitări!

Ne pregătim pentru Ziua Internațională a Copilului cu filme bune și spectacol în aer liber.
Copii mari și mici, părinți și bunici, pe toți îi așteptăm în Piaţa Sfatului, în 1 iunie, între orele 10.00 - 20.00, să fie alături de noi la spectacolul „Tărâmul Minunilor”.

Asta nu e tot! Am pregătit invitații la Cinema One, pentru copilul tău și copilul din tine.

Lasă un comentariu în subsolul paginii cu răspunsul la întrebarea săptămânii și poți câștiga două invitații la oricare dintre filmele cinematografului din incinta Coresi Shopping Resort.

Întrebarea săptămânii este: „Cum vei sărbători ziua de 1 Iunie?”

Patru câștigători vor fi desemnați luni, 30.05.2016, după orele 11.00, prin tragere la sorți.
Perioada de desfășurare a concursului: 23.05 – 29.05.2016, orele 23:59.
Premiu: două invitații pentru unul dintre filmele Cinema One
* în concurs nu se pot înregistra mai multe răspunsuri cu aceeași adresă de email
** invitațiile sunt valabile până la sfârșitul lunii iunie, pentru oricare dintre filmele cinematografului, cu excepția avanpremierelor
*** invitațiile se ridică în baza unui act de identitate de la sediul mytex.ro din str.Traian Grozăvescu nr.7

 

 


Loading...

loading...

Comentarii  

Tihon-Iacob Laura
0 #1 Tihon-Iacob Laura 23-05-2016 16:29
Cu siguranta vom iesi putin in parc si apoi vom merge la un film. Vom papa si ceva bun probabil.
Citat | Raportează către un administrator
Mihaela Luca
0 #2 Mihaela Luca 23-05-2016 17:50
O sa-mi scot fata la o pizza si la un film de desen animat.
Citat | Raportează către un administrator
Gaby23
0 #3 Gaby23 23-05-2016 22:18
Daca ar fi fost weekend, as fi preferat la film, dar fiind in timpul saptamanii, din pacate, o sa fiu la munca.
Citat | Raportează către un administrator
Torok Rodica
0 #4 Torok Rodica 24-05-2016 10:36
Dimineata probabil la servici,dupa amiaza la o plimbare
Citat | Raportează către un administrator
Marcu Daniel
0 #5 Marcu Daniel 24-05-2016 12:50
Dimineata la munca....si seara volei:)
Citat | Raportează către un administrator
Elena Z
0 #6 Elena Z 24-05-2016 18:50
o sa iesim la o plimbare in parc.
Citat | Raportează către un administrator
Gica
0 #7 Gica 25-05-2016 09:25
Iesim neaparat la o prajitura, ca sa simtim ca inca suntem copii! :)
Citat | Raportează către un administrator
Bianca
+1 #8 Bianca 25-05-2016 09:37
O sa ne jucam board-games cu cativa prieteni ca sa ne aducem aminte de jocurile din copilarie! :)
Citat | Raportează către un administrator
Raluca
+1 #9 Raluca 25-05-2016 09:38
O sa ne vedem cu cativa prieteni si vom face cu siguranta un selfie amuzant cu coifuri in cap! :))
Citat | Raportează către un administrator
Marcu oana giorgiana
0 #10 Marcu oana giorgiana 25-05-2016 10:47
Cu siguranta vom merge la un spatiu de joaca,o sa papa bunut apoi o sa mergem la un teatru de păpusi sau la vreun film (in functie de ceea ce găsim mai interesant in acea zi) si daca mai tine vremea cu noi si nu ploua vom fi si noi prezenti in piața sfatului sa vedem si un pic de spectacol.
Citat | Raportează către un administrator
Melinda
+1 #11 Melinda 25-05-2016 11:44
La zoo si la film.
Citat | Raportează către un administrator
coman mirella
0 #12 coman mirella 25-05-2016 12:35
Ca in fiecare an vom participa la spectacolul Taramul Minunilor din Piata Sfatului.
Citat | Raportează către un administrator
Daniela Ganga
0 #13 Daniela Ganga 25-05-2016 14:04
Draga mytex noi am trecut de perioada când aveam copii mici,sunt foarte nostalgica când mă gândesc Cum era îmi doresc uneori sa mai trăiesc aceea etapa a vieți dar Cum timpul nu sta în loc speram ca într-adevăr zi sa avem nepoți sa îi scoatem în parc,la zoo,la film și sa fim din nou copii.Va doresc numai bine
Citat | Raportează către un administrator
Mihaela D
0 #14 Mihaela D 25-05-2016 15:43
Vom merge la teatrul de papusi Arlechino, apoi la zoo si pe seara vom merge la o pizza.Daca vremea tine cu noi vom desena cu creta pe asfalt.
Citat | Raportează către un administrator
Diana ANDREI
0 #15 Diana ANDREI 25-05-2016 19:56
Ne vom petrece timpul impreuna, vom rade, vom face poze, ca doar o data pe an este 1 Iunie si deci, prilej de frumoase si dragi amintiri.
Citat | Raportează către un administrator
Sebastian N.
0 #16 Sebastian N. 26-05-2016 11:32
Primul an cu bebelus probabil il vom sarbatori in aer liber la plimbate cu caruciorul, daca ne lasa vremea, daca nu vom alege ceva in spatiu inchis !
Citat | Raportează către un administrator
Alexandra f
0 #17 Alexandra f 26-05-2016 11:45
Daca ne ajuta vremea o sa iesim la plimbare.
Citat | Raportează către un administrator
G.Ciprian
0 #18 G.Ciprian 27-05-2016 12:53
La un film
Citat | Raportează către un administrator
Gabriela B
0 #19 Gabriela B 27-05-2016 13:10
Cu siguranta vom merge la Cinema One.
Citat | Raportează către un administrator
Ghioci Ion
0 #20 Ghioci Ion 27-05-2016 20:30
Un film bun la Cinema One
Citat | Raportează către un administrator
Florin